NCC Inge van der Goot Memorial Caviadag IJmuiden 2020

 

Zaterdag 21 september 2019 zal er weer een NCC Caviadag zijn. Deze wordt gehouden in het bekende clubgebouw Duinzicht, Heerenduinweg 6B te IJmuiden.

Naast de raskeuring zal er ook een huisdieren-/knuffelkeuring gehouden worden.

Inschrijven voor de raskeuring is mogelijk voor alle NCC leden. Indien u nog geen lid bent van de Nederlandse Caviafokkers Club, (NCC), bieden wij u dit jaar een mogelijkheid om toch aan één van onze clubdagen deel te nemen. Tegen een vergoeding van 5 euro extra op het inschrijfgeld kunt u eenmalig deel nemen aan één van onze clubdagen. U dient dit te vermelden op uw inschrijfformulier. Uw dieren komen voor het gehele prijzenschema in aanmerking. Bent u na deze deelname overtuigd om lid te worden van de N.C.C. betaald u slecht €10 euro en bent u voor de rest van dat verenigingsjaar lid van onze vereniging. Let op, deze deelname is maar eenmalig en u kunt dus niet aan iedere clubdag op deze wijze deelnemen.

Vanaf 10.00 uur wordt er een ‘huisdierenkeuring’ voor knuffelcavia’s gehouden. In deze keuring wordt niet gekeurd op raskenmerken, maar op gezondheid en verzorging. Iedereen kan met zijn cavia hier aan deelnemen (ook niet leden). De inschrijving gaat via het inschrijfformulier, maar kan ook op de dag zelf van 9.15 – 10.00 uur bij het secretariaat

Aanvullende informatie:

Locatie: clubgebouw Duinzicht, Heerenduinweg 6B te IJmuiden

Planning:
Inkooien   8:15 – 8.45 uur
Start rassenkeuring   9:00 uur
Start huisdierkeuring   10:00 uur
Pauze 12:30 – 13:00 uur
Eindkeuring  16:30 uur
Prijsuitreiking en uitkooien (uiterlijk)  17:15 uur

Voor bezoekers is de toegang tot de tentoonstelling is gratis.

Inschrijven voor de raskeuring kan middels het inschrijfformulier tot 1 september.

Vraagprogramma IJmuiden 21 september 2019

Inschrijfformulier NCC rassenkeuring IJmuiden 21 september 2019

Inschrijfformulier NCC knuffelkeuring IJmuiden 21 september 2019

Aanvullende informatie kunt u ook volgen via facebook

 

 

W. van der Panne Handel & Transport