De NCC Caviadag Tiel editie 2019 is uitgeroepen uitgeroepen tot het grootste succes sinds dat deze caviadag in Tiel gehouden wordt, liefhebbers vanuit heel Europa brachten bij elkaar een totaal van 950 rascavia’s en 116 knuffelcavia’s. Dit zijn in totaal 1066 cavia’s en dit toont toch wel het enthousiasme van onze liefhebbers en maakt deze NCC Caviadag tot de grootste cavia show van Europa . Wij hopen tijdens de 12e editie wederom een gezellige en vooral sportieve en leerzame dag met jullie te kunnen organiseren.

I.v.m. toen geldende regels rondom Covid-19 was het niet mogelijk om de caviadag Tiel in  2020 en 2021 te organiseren. Ondanks dat hebben de orginisatoren zich ingespannen om een Caviadag voor jullie in 2022 voor te bereiden. Dit zal de 12e editie worden en wij hopen wederom een gezellige en vooral sportieve en leerzame dag met jullie te kunnen organiseren. Zoals u van ons gewend bent gaan onze deelnemers nooit met lege handen naar huis en ontvangt iedere aanwezige inzender een klein presentje en vele goodies.

Belangrijke informatie:
Tentoonstellingscommissie: J.H. Schop, B. van Dijk en K. van Esse
Tentoonstellingssecretsariaat: J.H. Schop
Contactgegevens: caviadag@outlook.com of 06-54216065 (Jan)
Tentoonstellingslocatie: Verenigingsgebouw TKV, Bulkweg 1, 4005 LB Tiel
Toegangsprijs: Gratis
Sluiting inschrijvingen: 10 april 2022. Er geldt een max. aan inschrijvingen van 1000 rascavia’s en 125 knuffels. Bovenstaande sluitingsdatum is definitief of eerder zodra dit aantal is bereikt.

Planning (naar verwachting):
Inkooien 8:00 – 8:45 uur
Start keuring 9:00 uur
Eindkeuring 15:30 uur
Prijsuitreiking en uitkooien 16:00 uur
Afbouw 16:30 uur

Keurmeesters Rassenkeuring Caviadag Tiel: (onder voorbehoud)

 • Aly Bennink
 • Pieta Kraaijeveld
 • Ilse Hollander
 • Carla Swaap
 • Manuela Eilander
 • Wilma Flokstra
 • Fons Verrijdt
 • Henk Beltman
 • Sasia Köhler (Duitsland)
 • Patrick Staniec (Duitsland)
 • Niklas Kirchhoff (Duitsland)
 • Andreas Reinert (Duitsland)
 • Luc de Donder (België)
 • Jens Lindgren (Zweden)
 • Darren Fieldhouse (Zweden)

Keurmeesters Knuffelkeuring Caviadag Tiel: (onder voorbehoud)

 • Ruben Borst
 • Annechien Willemsen-Kits
 • Kaatje van Esse
 • Petra Weeren

Verkoopskooien
Vanaf heden is het op onze tentoonstelling niet meer toegestaan dieren aan te bieden vanuit transportmiddelen (zoals transportkisten, dozen of reismanden). Dit alles vanuit het oogpunt van dierwelzijn en een betere controle hierop. Het is mogelijk een verkoopskooi te reserveren (maat 50x50cm), geschikt voor 2 volwassen of 3/4 jonge cavia’s. Per inzender/adres kunnen er maximaal 2 kooien worden gereserveerd, minimaal 4 inzendingen voor 1 kooi en minimaal 8 inzendingen voor 2 kooien. Kosten zijn €2,50 per kooi. Er zijn in totaal 72 kooien beschikbaar, vol is vol!

Advertentie Catalogus
U heeft de mogelijkheid tot het plaatsen van een advertentie in onze A4 Catalogus. Een hele pagina / A4 voor € 10,00, een halve pagina / liggend A5 €7,50 en een kwart pagina / staand foto formaat €5,00. Aanleveren voor 10 april 2022 en bij voorkeur in foto of PDF bestand.

Coronavirus COVID-19
Als organisatie zijn wij verantwoordelijk voor onze deelnemers en bezoekers. Wij houden rekening met de geldende richtlijnen tijdens het organiseren van ons evenement. Wijzigingen in het programma kunnen dus van toepassing zijn en worden via onze website en Facebook pagina gepubliceerd.

Nog geen NCC lid?

Omdat onze show een Nederlandse Caviafokkers Club (NCC) clubdag is, zal de rassenkeuring enkel voor de leden van de NCC zijn. Twijfel je nog of een lidmaatschap van de NCC wel bij u past? Geen probleem! Indien u nog geen lid bent van de NCC wordt de mogelijkheid geboden om toch aan één van onze clubdagen deel te nemen. Tegen een vergoeding van 5 euro extra op het inschrijfgeld kunt u eenmalig deel nemen aan één van onze clubdagen. Uw dieren komen voor het gehele prijzenschema van de rassenkeuring in aanmerking. Bent u na deze deelname overtuigd om lid te worden van de N.C.C. betaald u slecht 10 euro en bent u voor de rest van dat verenigingsjaar lid van onze vereniging. Let op, deze deelname is maar eenmalig en u kunt dus niet aan iedere clubdag op deze wijze deelnemen.

Deelnemen aan de knuffelkeuring is vrij voor leden en niet-leden, fokkers en liefhebbers, jong en oud.

Vraagprogramma en inschrijfformulieren zijn beschikbaar via de onderstaande linken:

Vraagprogramma NCC Caviadag Tiel 2022

Inschrijfformulier Rassenkeuring NCC Caviadag Tiel 2022

Inschrijfformulier Knuffelkeuring NCC Caviadag 2022

Show programm (English version)

Entry form Pure breeds (English version)

Entry form Pet cavies (English version)