NCC Caviadag Rijssen 29 februari 2020

Zaterdag 29 februari zal de NCC Caviadag Rijssen plaatsvinden. Deze wordt gehouden in het Verenigingsgebouw Het Luchtvermaak Marijkestraat 7A 7462HT Rijssen

 

Inschrijven voor de raskeuring is mogelijk voor alle NCC leden. Indien u nog geen lid bent van de Nederlandse Caviafokkers Club, (NCC), bieden wij u dit jaar een mogelijkheid om toch aan één van onze clubdagen deel te nemen. Tegen een vergoeding van 5 euro extra op het inschrijfgeld kunt u eenmalig deel nemen aan één van onze clubdagen. U dient dit te vermelden op uw inschrijfformulier. Uw dieren komen voor het gehele prijzenschema in aanmerking. Bent u na deze deelname overtuigd om lid te worden van de N.C.C. betaald u slecht €10 euro en bent u voor de rest van dat verenigingsjaar lid van onze vereniging. Let op, deze deelname is maar eenmalig en u kunt dus niet aan iedere clubdag op deze wijze deelnemen.

 

Aanvullende informatie:

Locatie: Verenigingsgebouw Het Luchtvermaak Marijkestraat 7A 7462HT Rijssen

Planning:

  • Inkooien: 7:30 – 8:30 uur
  • Start keuring: 8:45 uur
  • Pauze: 12:30 – 13:00 uur
  • Eindkeuring: 15:30 uur
  • Prijsuitreiking en uitkooien: 16:00 uur (naar verwachting)
  • Afbouw: 16:30 uur

Voor bezoekers is de toegang tot de tentoonstelling is gratis.

 

Inschrijven voor de raskeuring kan middels het inschrijfformulier tot 15 februari.

 

Vraagprogramma Caviadag Rijssen 29 februari 2020

Inschrijfformulier NCC rassenkeuring Caviadag Rijssen 29 februari 2020

Aanvullende informatie kunt u ook volgen via facebook